Pronájem a půjčovna VZV

Pronájem vysokozdvižných vozíků (VZV) je pro mnohé společnosti výhodným řešením, protože jim umožňuje využívat tyto stroje pouze v době, kdy je skutečně potřebují. Díky tomu nemusí investovat do nákupu vlastního vozíku a nemusí se starat o jeho servis a údržbu.

Pronájem VZV je vhodný pro firmy, které potřebují zdvihací zařízení pouze při krátkodobých projektech nebo při sezónních pracích.


Potřebujete vozík pouze na omezenou dobu nebo nárazově? Není pro Vás výhodné si jej pořizovat? Hledáte silného a spolehlivého dodavatele za rozumné ceny? Pokud ano, je Vám naše půjčovna vysokozdvižných vozíků zcela k dispozici. Můžete si vybrat z několika modelů, nosností a motorizací. Zapůjčený VZV dopravíme až k Vám. Pokud Vás zajímá cena, zavolejte na níže uvedené číslo.

Neváhejte se na nás obrátit a volejte na  tel. 727 875 890.

Pronájem VZV

Prodeji, distribuci, servisu a pronájmu vysokozdvižných vozíků se věnujeme od roku 1998. Sídlíme v Českých Budějovicích, kam si můžete přijet techniku prohlédnout a domluvit oboustranně výhodné podmínky pronájmu. V nabídce máme stroje od českých i všech významných zahraničních výrobců napříč trhem. Nabízíme krátkodobé pronájmy, dlouhodobé pronájmy i pronájem vozíku včetně obsluhy.

Jaký vysokozdvižný vozík si půjčit?

Jako dodavatel a prodejce vysokozdvižných vozíků, se pyšníme opravdu maximální nabídkou vysokozdvižných vozíků k pronájmu. Nabízíme  malé i velké VZV, s nosností nad 10t, plynové, dieselové, benzinové nebo elektrické. Je možné si vybrat mezi vozíky s různou výškou zdvihu. Nabízíme i vozíky terénní.

Těžkotonážní (velkotonážní) vysokozdvižné vozíky nad 16t k zapůjčení u nás.

Nestandardní řešení nám nejsou cizí a proto nově nabízíme k pronájmu  VZV s nosností nad 16t.

Máme vlastní podvalník na dopravu VZV i ostatních stavebních strojů.

Starosti s dopravou nechte na nás. Vlastníme tahač s podvalem, který pohodlně převeze jakýkoliv stroj do 50 t.

S námi nemusíte řešit složitá povolení pro převoz nadměrného nákladu, hledání férového dopravce. O vše se zkušeně a pečlivě postaráme.

Kolik to bude stát?

Ceny jsou přátelské a kalkulujeme je dle konkrétních Vašich požadavků. Zavolejte nám a vyjednejte si výhodnější podmínky než od konkurence.

Volejte na tel.: 727 875 890

 


Zapůjčení VZV po dobu opravy

V případě, že oprava Vašeho vlastního vysokozdvižného vozíku je náročnější a my ho opravujeme v našich dílnách, nenecháme Vás bez manipulační techniky. V tomto případě Vám, na dobu opravy vašeho vozíku, zapůjčíme náš vozík. Vozík Vám dopravíme vlastní dopravou.